O společnosti

Rodinná firma ŠNAJDR stavby Mělník, s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníků a dobré jméno na stavebním trhu. Klademe důraz na odbornou a kvalitní práci provdenou v co nejkratším termínu a za předem smluvených podmínek. Naše zaměstnance neustále proškolujeme v nových stavebních technologiích, abychom byli stále o krok před naší konkurencí. Jednou z našich velkých odměn je, že se naši klienti rádi vrací.

Rozsah činností

V naší práci se z velké části věnujeme inženýrským stavbám. Máme dlouholetou zkušenost s prováděním vodovodů, kanalizací, horkovodů, plynovodů a kabelovodů. Víte, že nejnáročnější části kanalizace na Mělnicku jsme prováděli my? Podstatná část horkovodů a kabelovodů jsou také z naší produkce.

Složitá a atypická stavba, tak to je pro nás skvělá výzva. Představte nám svůj sen o bydlení a my ho zrealizujeme.

Politika jakosti a environmentu

Naši práci nejlépe prověří zákazník. Pro nastavení vysokého standardu máme zaveden systém jakosti ISO 9001. Jsme šetrní k přírodě a zajímá nás vliv našich staveb na životní prostředí. Z tohoto důvodu je pro nás důležitý systém environmentu ISO 14001, který neustále zlepšujeme. Klademe velký důraz na bezpečnost, proto udržujeme systém OHSAS 18001.

Společenská odpovědnost

Jsme mělnická společnost a hlavní část naší produkce se odehrává právě zde. Místo, kde podnikáme, nám není lhostejné, a proto se aktivně podílíme na životě města. Podporujeme zdejší sportovní oddíly i školy a účastníme se konání různých kulturních i společenských akcí. Máme Mělník rádi a aktivně se podílíme na zdejším dění.

Certifikace

ISO 9001

ČSN EN 9001:2009

ISO 18001

ČSN OHSAS 18001:2008

ISO 14001

ČSN EN 14001:2005

Projekt spolufinancovaný Evropskou unií

snajdrstav-EU-dotace