Pozemni-stavby-UVODNI-BANNER-stavsem

Bytová výstavba

Sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví a bytové výstavbě. Postavili jsme nemalou řádku bytových domů, které splňují nejpřísnější parametry na bydlení. Naši pracovníci jsou neustále proškolováni v používání nejnovějších technologií, které při stavbách používáme.

Průmyslové stavby

Potřebujete výrobní nebo skladovací haly? Nebo sídlo Vaší firmy? Poradíme Vám a přijdeme společně na nejlepší řešení. Realizovali jsme řadu hal montovaných ze železobetonu, ocelových i zděných. Prostory máte, ale neodpovídají vašim představám? Ani rekonstrukce pro nás není žádný problém.

Výstavba rodinných domů

Mnoha rodinám jsme splnili jejich sen o bydlení. Na Vašem budoucím rodinném domě si vymyslete to nejsložitější a my to splníme. Pohledové betony, nízkoenergetické domy, pasivní domy, nic z toho pro nás není problém. Máme zkušenosti a používáme ty nejmodernější technologie.

Rekonstrukce budov

Pokud Vám nevyhovuje stav Vaší nemovitosti, asi je čas na její rekonstrukci. Mezi naše specializace patří rekonstrukce, obnova, adaptace nebo pouhá oprava staveb. Mnohokrát jsme odvlhčovali, dodatečně izolovali, zateplovali, sanovali nebo staticky zajišťovali velké množství staveb. Dokonce i některé kulturní památky.